Güncel
Anasayfa / Basketbol / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 10 Mayıs 2017

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 10 Mayıs 2017

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün İddaa Kuponu 10 Mayıs 2017
Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 10 Mayıs 2017

Bugünkü kuponum İspanya Liga Endesa ağırlık olacak, 3 maçı bu ligden seçtim. Diğer maçın ise Yunanistan ESAKE Ligi play-off yarı final maçlarından biri oldu. Herkese bol şans diliyorum.

800 Olympiakos – Aris ALT (144.5) / 1.70 (iddaa) & ALT (143.5) / 1.84 (Bets10)

Olympiakos‘ta artık hedef İstanbul’daki Final Four ve bu serideki maçları da hazırlık olarak görüp ciddiye alacaklarını düşünüyorum. Bildiğimiz sert ve kararlı savunmalarını sahada göreceğiz ki Aris‘in sınırlı hücum silahları ile skor üretmeleri kolay olmayacak. Düşük tempoda, sert ve düşük skorlu bir maç bekliyorum.

806 Estudiantes – Valencia ÜST (163.5) / 1.70 (iddaa) & ÜST (165.0) / 1.88 (Bets10)

Valencia son haftalarda özellikle kendinden zayıf rakiplere karşı savunmayı iyice boşladı, bol skorlu maçlar izletiyorlar bizlere. Estudiantes‘in de iddiası kalmadı ve bir çok oyuncu artık bireysel istatisiklere oynuyor. İki takım adına da rahat geçecek maçta savunmaların geri planda olacağını düşünüyorum. Yüksek tempolu, keyifli ve üst kokan bir maç bizi bekliyor.

810 Manresa –  Zaragoza ÜST (160.5) / 1.70 (iddaa) & ÜST (161.0) / 1.92 (Bets10)

Liga Endesa‘nın zayıf takımlarından ikisinin mücadelesinde savunmaların ön planda olduğunu düşünmek bence hayal olur. Bununla birlikte son maçlarda iki takım da hücumda sorun yaşamadılar ve rahat skor bulmaya başladılar. Bu maçta da limiti sorun yaşamadan aşacaklarını düşünüyorum.

807 Murcia – Unicaja Malaga ALT (159.5) / 1.70 (iddaa) & ALT (159.0) / 1.92 (Bets10)

Murcia ligin iddiasız takımlarından biri ve hücum konusunda bu sezon istikrarsız bir performans sergilediler. Özellikle Campazzo’nun kitlendiği maçlarda üretmekte çok zorlanıyorlar. Malaga da savunma konusunda sert ve disiplinli bir takım. İlk 4 hedeflerinin de devam ettiğini düşündüğümüzde bu maça asılacaklarından eminim. Deplasmanlarda son haftalarda yaptıkları gibi tempoyu düşürüp oyunu sertleştireceklerini ve bunun da maçı alta götüreceğini ön görüyorum.

İddaa Oranı: 8.35

Bets10 Oranı: 12.75

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos - Panathinaikos Maçı İddaa Tahmini 4.6.2017

Olympiakos – Panathinaikos Maçı İddaa Tahmini 4.6.2017

Yarı finali zorlanmadan rahat bir şekilde geçen Brose Bamberg nefeslerin tutulduğu müthiş bir serinin ardından Almanya BBL‘de final …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir