Güncel
Anasayfa / Almanya Basketbol Ligi BBL / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 16 Mayıs 2017

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 16 Mayıs 2017

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün İddaa Kuponu 16 Mayıs 2017
Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 16 Mayıs 2017

Bugün basketbol bülteni oldukça zengin. Ben de sizlere farklı liglerden farklı önerilerde bulunmak istedim kuponumda. İtalya Lega Basket ve Almanya BBL’de play-off mücadelesi devam ederken Fransa Pro A’da da normal sezon son maçlarla sonaeriyor. Bol skorlu ve keyifli maçlar bizleri bekliyor bu akşam. Herkese kuponlarında bol şans diliyorum.

825 Sassari – Trento MS 1 / 1.30 (iddaa) & MS 1 / 1.38 (Bets10)

Sassari tamam mı devam mı maçına çıkacak. Taraftarları önünde maça etkili başlayacaklarını ve bu maçı ne yapıp edip kazanarak seriyi 3.maça uzatacaklarını düşünüyorum. Evinde taraftar desteği ile tempo bularak daha verimli hücum eden rakibine karşı Trento‘nun zorlanacağını ve 2-0’ın rahatlığı ile bu maçı kaybedebileceğini düşünüyorum. Ev sahibi kazanır ve seriye tutunur.

821 Oldenburg – Bayreuth ÜST (165.5) / 1.70 (iddaa) & 1.90 (Bets10)

Oldenburg deplasmanda seriyi bitirme şansını kaçırmıştı ama bu sefer evinde kendi taraftarı önünde yakaladığı şansı kaçırmayacaktır ve seriyi uzatmayacaktır. Ama Bayreuth‘un da yine kolay pes etmeyeceğini ve bu nedenle bizlere tekrar bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

797 Orlandina Basket – Olimpia Milano ÜST (160.5) / 1.70 (iddaa) & ÜST (162.0) / 1.90 (Bets10)

Orlandina Basket deplasmandan 1-1 ile avantajlı geliyor ve bu kez taraftarları önünde güçlü rakibine bir sürpriz yapmaya çalışacaklar. Ama ikinci maçta kendine gelen ve ritim bulan Olimpia Milano‘nun bu maçta da tempoyu yükseltip çift haneli farkla kazanacağını, yine bol skorlu bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

786 Cholet – Le Portel MS 2 (-2.5) / 1.70 (iddaa) & MS 2 (4.0) / 1.90 (Bets10)

Cholet için bu maç sadece formalite, bir çok oyuncunun aklı çıkacağı tatilde olacak. Le Portel ise Pro A’daki ilk sezonunda play-off biletini kapmaya çok yakın. Bu maçta Cholet’i yenmeleri durumunda son play-off biletini de kapmış olacaklar. Sezon içerisinde Asvel’e karşı yakaladıkları ikili averaj avantajını kullanmak için bu maçı ne yapıp edip kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 6.38

Bets10 Oranı: 9.47

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün İddaa Kuponu 4 Haziran 2017

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün İddaa Kuponu 3 Haziran 2017

Avrupa liglerinin bir çoğunda yavaş yavaş play-off mücadelesinin sonuna, finale gelmek üzereyiz. Bu kuponumda size …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir