Anasayfa / CSP Limoges / Le Portel Limoges Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 20 Mart 2017

Le Portel Limoges Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 20 Mart 2017

20 Mart Pazartesi günü saat 22:30’da başlayacak Fransa Pro A maçında ligin orta şekerli takımlarından Le Portel ligin köklü takımlarından Limoges’u ağırlıyor. Yurt dışında deplasman takımı lehine 4.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 148.0 olarak set edilmiş. İddaa’da maç 788 koduyla açılırken deplasman takımı lehine 4.5 handikap açılmış ve toplam sayı limiti de 147.5 olarak belirlenmiş.

Koç Girard yönetimindeki Le Portel 10 galibiyetli Le Mans ile birlikte 10.sırayı paylaşıyor. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve geçen hafta da deplasmanda Toulon’u 72-67 geçmeyi başarmışlardı. Ligde ortalama 71 sayı bulabiliyorlar ve bu alanda vasat takımlardan biri Le Portel. 3 Amerikalı Dorsey, Hassell ve Donaldson takımın en önemli skor opsiyonları. Ayrıca yeni transfer Lasisi de son maçlarda iyi iş çıkardı ve bu üçlüye destek çıktı. İşin savunma tarafında ise ligin en etkili takımlarından biri Le Portel, ortalama 72 sayı görüyorlar potalarında ve bu alanda 3.sıradalar. Son 3 maçlarından ikisinde 147.5 sayı limiti geçilmedi.

Ligin köklü ekiplerinden Limoges koç Vujosevic yönetiminde bu sezon beklentilerin çok altında kaldı ve şuanda 11 galibiyetle 9.sıradalar. Ama herşeye rağmen halen play-off şansları var, 8.sıradaki Asvel’in sadece 1 maç gerisindeler. Son maçlarda da bir çıkış içerisindeler, 5 maçlarından 4 tanesini kazanmayı başardılar. Son olarak da geçen hafta Antibes’i farklı ve net bir skorla geçmeyi başardılar. Ligde ortalama 76 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Prepelic ve Bufford takımın en güvendiği hücum silahları. Ayrıca yeni transferler Randle ve Jones da takıma hemen uyum sağladılar ve takımın skor potansiyelini yukarı çektikleri de çok net. Limoges son maçlarda ortalamalarının aksine bol skorlu maçlar çıkardı, son 4 maçlarında da 147.5 limiti aşıldı ki son maçta tam 95 sayı buldular ve maçta toplam 161 sayı çıktı.

Evet Le Portel iyi savunma yapan bir takım ancak son maçlarda çok formda olan ve hücumda etkili bir performans sergileyen Limoges’u onların da durdurabileceğini düşünmüyorum. Deplasman takımının 80 sayıları geçeceğini düşündüğüm maçta 150 sayı barajının geçileceğini ön görüyorum ve üst seçeneğini öneriyorum.

İddaa Oranı: Üst (147.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (148.0) / 1.91

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Philadelphia - Utah Jazz İddaa Tahmini 21.11.17

Philadelphia – Utah Jazz İddaa Tahmini 21.11.17

NBA’de bu sezon maçlarında sürekli ilginç hikayelerin oluştuğu Philadelphia Sixers, Utah Jazz’ı yenerek Golden State …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir